CHOVATELSKÁ STANICE PUELLA FERA

Naše chovatelská stanice se snaží přispět k rozšíření, v ČR málo známého plemene, odchovem kvalitních štěňat, která vždy pochází z rodičů vybíraných tak, aby nebyla zatížena dědičnými vadami a vyznačovala se výbornou povahou a exteriérem. Štěňátka vyrůstají ve společnosti nejen lidí, ale i ostatních psů a hospodářských zvířat, proto jsou velmi dobře socializovaná. Předáním štěňátek novým majitelům pro nás chovatelská práce nekončí. Je i naším zájmem, aby z jejich nových společníků vyrostli perfektní jedinci. Nenabízíme jen radu, ale i pomoc, např. při vystavování, výcviku atd.


V naší chovatelské stanici byla první fenou Beckie Puella Fera. Beckie porodila 5. 11. 2002 první vrh australských ovčáků registrovaných pod FCI v ČR….

Od té doby uběhlo už pár let a naše chovatelská stanice se postupně rozrůstala až do dnešního „složení“. V současnosti v CHS působí několik psů a fen, jejichž „prací“ nejsou jen výstavy a chov, ale jsou nám i výbornými společníky – partnery v běžném životě. Máte-li jakékoliv dotazy, ať už k aussies nebo k chovatelské stanici Puella Fera, rádi Vám je zodpovíme.